Ian Crorie un Nigel Guthrie

Ar dziļu nožēlu mums ir jāinformē jūs par ne viena, bet divu Skotijas tilta ievērojamāko pilsoņu aiziešanu.

2018. gadā Naidžels Gutrijs joprojām aktīvi darbojās Senior Camrose kā Skotijas starptautiskais spēlētājs. Naidžels pārcēlās uz Rīdingu, lai strādātu par IT speciālistu pēc tam, kad Edinburgas universitātē ieguva matemātikas grādu, bet pēc aiziešanas pensijā kopā ar sievu Sandru pārcēlās uz Glāzgovu, kur bija dzimis Lusakā, Zambijā.

Naidžels bija tāds cilvēks, kurš pie sarkanvīna pudeles pieķēra bridža spēli un pēcnāves analīzi ar draugiem. Viņš veltīja neskaitāmas stundas, lai palīdzētu citiem, bija bridža teorijas eksperts un bieži rakstīja Bridge Winners. Viņam bija salds zobs, un viņam patika dažādi maizes izstrādājumi. Neskatoties uz Naidžela ilgo veselības problēmu vēsturi, viņš šogad uzvarēja Nacionālajā pāru čempionātā.

Lasi arī: SBU bronzas līga 12 — reģistrācija tagad ir atvērta

Piektdien, 16. septembrī, plkst. 9:30 Naidžela bēres notiks Sv. Jāzepa baznīcā Tollcross, Glāzgovā. Šķēršļu ienākšanai nebūs. Nosūtot ziedus uz Co-op Funeralcare, 1336-1342 Shettleston Road, Shettleston, G32 7YS — varat izteikt līdzjūtību.

Viņa mīļie būtu priecīgi dzirdēt par jūsu laiku kopā ar Naidželu. Noteikti ievietojiet tos viņa piemiņas vietnē, kur atradīsit arī informāciju par viņa bērēm un to, kā tās skatīties tiešsaistē. https://nigelguthrie.muchloved.com

Īana Krorija ģimenē notikusi pēkšņa nāve. Cilvēki, kuri Īanu pazina vislabāk, viņu vienmēr atcerēsies kā laipnu un dāsnu cilvēku, kā arī patiesi starptautiska līmeņa bridža spēlētāju. Pēc tam, kad viņš aizgāja no profesionālā bridža, viņš palīdzēja dibināt Melvilas tilta akadēmiju un radīja daudz resursu, kas joprojām tiek izmantoti šodien. Viņš vairs nevarēja vadīt nodarbības personīgi, un viņa veselības pasliktināšanās neļāva viņam ļoti daudz spēlēt bridžu ārpus ikgadējā Fliča turnīra precētiem pāriem, ko viņš laiku pa laikam apmeklēja kopā ar sievu Lūciju Baretu. Citi var atcerēties viņa svētdienas tilta sleju Skotijas nacionālajā laikrakstā.

Šajā laikā mūsu sirdis un lūgšanas sniedzas Lūcijai. Tālāk ir norādīta Iana bēru specifika. Bēres notiks galvenajā kapelā Morton Hall krematorijā ceturtdien, 15. septembrī, pulksten 14:00 Klātesošie tiek aicināti pēc ceremonijas uzkavēties, lai iegūtu atspirdzinājumus Morton Hall Golf Club, 231 Braid Rd, Edinburgh, EH10 6PB.

Lasi arī: Skolu tilts Skotijā

Vairāk, ko izpētīt

Mācoties Bridge spēles noteikumus iesācējiem

Vai tu esi interesēts iemācīties spēlēt bridžu? Tev veicas! Šis raksts palīdzēs tev saprast spēles noteikumus. Mēs apskatīsim iepirkšanās pamatus, punktēšanu, stratēģijas, padomus, bieži sastopamas