Kāpēc spēlēt Bridge?

Neatkarīgi no tā, vai spēlējat prieka pēc vai kā nopietnas sacensības, ridge ir intriģējoša, izaicinoša un aizraujoša kāršu spēle. Sacensības bridžā uzlabo kognitīvās spējas un paildzina smadzeņu veselību.

Pētījumos, kuros salīdzina bridža spēlētājus ar spēlētājiem, kas nespēlē vecumā no 55 līdz 91 gadiem, atklājās, ka pirmajiem ir labāka darba atmiņa un spriešanas prasmes.

Tilts ir lielisks veids, kā uzlabot savas sociālās prasmes, tostarp spēju klausīties, koncentrēties, graciozi pieņemt sakāvi un tikt galā ar konkurences kāpumiem un kritumiem.

BBC Sounds sērija “Karšu spēle strauji kļūst slavena” pirmo reizi tika rādīta kanālā You & Yours 2021. gada janvārī. Īsajā programmā ir aplūkoti veidi, kā spēle kļūst arvien svarīgāka jauniešiem kā atpūtas, konkurences un pat ģimenes saikne.

Lasi arī: Dzīve jūsu vietējā Bridža klubā

Mēs aicinām nepaļauties tikai uz mūsu vārdu. Klausieties dažu pazīstamu bridža spēlētāju viedokļus.
Šis tilts ir ģeniāls!

Palīdzība šīs lieliskās spēles apguvē ir pieejama no Skotijas Bridža savienības gan tiešsaistē, gan, sabiedrībai atgūstoties no vislielākās pandēmijas, bridža nodarbībām, kas notiek Bridža klubos un citur.

Vairāk, ko izpētīt

Mācoties Bridge spēles noteikumus iesācējiem

Vai tu esi interesēts iemācīties spēlēt bridžu? Tev veicas! Šis raksts palīdzēs tev saprast spēles noteikumus. Mēs apskatīsim iepirkšanās pamatus, punktēšanu, stratēģijas, padomus, bieži sastopamas