Mācoties Bridge spēles noteikumus iesācējiem

Vai tu esi interesēts iemācīties spēlēt bridžu? Tev veicas! Šis raksts palīdzēs tev saprast spēles noteikumus.

Mēs apskatīsim iepirkšanās pamatus, punktēšanu, stratēģijas, padomus, bieži sastopamas kļūdas, izdalīšanu un spēles gaitu.

Tu ātri kļūsi par ekspertu! Tāpēc sāksim un iemācīsimies bridža noteikumus.

Iepirkšanās pamati

Jūs tagad esat gatavs uzzināt galvenos bidēšanas pamatus bridžā. Bidēšana ir svarīga bridža spēles sastāvdaļa, un ir svarīgi saprast noteikumus pirms sākat spēlēt.

Pirmais, bidēšana notiek pulksteņa rādītāja virzienā, katrs spēlētājs pēc kārtas izdara savu biļeti. Mērķis ir piedāvāt vislielāko iespējamo triku skaitu, ko varat realizēt, un augstākais biļetes piedāvājums iegūst kontraktu. Kontrakta piedāvājumi var būt no 1 līdz 7, ar 7 būdams augstākais iespējamais piedāvājums.

Papildus tam, ir arī speciāli piedāvājumi, piemēram, “No Trump” piedāvājums, kas tiek izmantots, ja bidējošais komanda uzskata, ka var realizēt visus trikus bez karavīru kārtības. Visbeidzot, dubultošana vai divkāršošana var tikt izmantota, lai palielinātu kontraktam uzlikto likmi.

Ar bridžā bidēšanas pamatiem saprastiem, tagad jūs esat gatavs sākt spēlēt.

Rezultātu sasniegšana

Rezultāta uzturēšana ir svarīga bridža spēles daļa. Saprast, kā to pareizi darīt, ir būtiski. Apskatīsim pamatprincipus, kā aprēķināt un reģistrēt rezultātus, lai būtu pārliecināts, ka spēlējat pareizi.

Uzturēt sekošanu

Rezultātu ierakstīšana bridžā ir būtiska, lai sekotu līdzi spēlei. Bridžā ir divas galvenās veidu rezultātu ierakstīšanai: gumijas rezultātu ierakstīšana un dublētā rezultātu ierakstīšana. Gumijas rezultātu ierakstīšana tiek izmantota spēlēs, kur divas pāra cīnās viens pret otru, bet dublētā rezultātu ierakstīšana tiek izmantota turnīros.

Dublētā rezultātu ierakstīšana ir sarežģītāka. Punkti tiek aprēķināti, pamatojoties uz to, cik labi katrs pāris veic, salīdzinot ar citiem pāriem, kuri spēlē ar tām pašām kārtīm. Katra pāra rezultāts tiek salīdzināts ar visu citu pāru rezultātiem, kas spēlē ar tām pašām kārtīm. Komanda ar vislabāko rezultātu saņem visvairāk punktu.

Aprekini

Būvējot uz iepriekšējo apakštematu, rezultāta aprēķināšana bridžā ir būtiska spēles daļa. Pēc katras rokas izspēles, spēlētāji saskaita savus punktus. Šie punkti nāk no diviem avotiem: triku punktiem un bonusa punktiem.

Triku punkti tiek iegūti, ņemot trikus, un bonusa punkti tiek iegūti, kad spēlētājs izpilda līgumu. Bridžā katrs ņemtais triks ir vērts vienu punktu.

Bonusa punkti tiek piešķirti par līgumu izpildi, kas ir piedāvājumi, kas tiek izdarīti pirms rokas izspēles. Punktu skaits, kas tiek piešķirts par līguma izpildi, ir atkarīgs no piedāvājuma, ar augstākiem piedāvājumiem nopelnot vairāk punktus. Turklāt, bonuss tiek piešķirts spēlētājam, kurš izdarīja piedāvājumu, ja viņš izpilda līgumu.

Pēc visu punktu saskaitīšanas, rezultāts tiek reģistrēts, un nākamā roka tiek izdalīta. Rezultāta aprēķināšana bridžā ir būtiska spēles daļa. Zināšanas un izpratne par punktu skaitīšanas noteikumiem ir atslēga veiksmīgai bridža spēlei.

Stratēģijas

Vai esat kādreiz domājuši, kādas stratēģijas ir vislabāk izmantot, spēlējot bridžu? Svarīgi ir atcerēties, ka bridžs ir prasmes un veiksmes spēle. Sākumā ir noderīgi koncentrēties uz pamatiem un ar laiku paplašināt savas zināšanas. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums sākt:

Stratēģija Apraksts
Kāršu skaitīšana Zināt, kuras kārtis ir spēlētas un kuras vēl atrodas spēles kārtī, var palīdzēt jums saprast, kuras kārtis ir pretiniekiem.
Piespēle Kad jūs piespiežat bridžā, jūs savam partnerim pastāstāt, kāda veida roka jums ir un cik daudz punktu jūs domājat varēsiet iegūt.
Aizsardzība Aizsardzība ir par to, lai jūsu pretinieki nesaņemtu savus punktus. Tā ietver apzinību par to, ko dara jūsu pretinieki.
Triki Triki ir, kad jūs mēģināt apspēlēt savus pretiniekus, veicot stratēģiskas gājienus. Tas var ietvert blefēšanu, izmetināšanu un vadīšanu.
Beigspēle Beigspēle ir, kad jūs mēģināt piespiest savus pretiniekus pieļaut kļūdu. Tas var ietvert slazdu iestatīšanu vai kāršu spēlēšanu noteiktā veidā.

Padomi

Kad jūs pārvaldīsiet stratēģijas bridžā, jūs vēlēsieties regulāri trenēt savas prasmes, lai kļūtu par veiksmīgu spēlētāju. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums uzlaboties.

Pirmais, vienmēr plānojiet iepriekš, skatot savas kārtis un prognozējot spēles iznākumu.

Otrais, pievērsiet uzmanību citu spēlētāju biedīšanai un pielāgojiet savu, lai maksimāli palielinātu savas uzvaras iespējas.

Treškārt, nodrošiniet, ka esat koncentrēts visu spēli un ņemiet laiku, kad pieņemat lēmumus.

Biežāk sastopamie kļūdasp

Nepadodieties parastajiem kļūdām, kas novērš jūsu kļūšanu par lielisku kartiņu spēlētāju!

Viena no visbiežāk sastopamajām iesācēju kļūdām ir spēlēt nepareizajā kārtībā. Visi spēlētāji, sākot no dalītāja kreisās puses, vajadzētu izspēlēt savas kārtis pulksteņa rādītāja virzienā.

Vēl viena bieža kļūda ir apmešanās, jeb spēlēt kārti ar citu mēli nekā izspēlētā. Tas tiek uzskatīts par nopietnu pārkāpumu un var radīt sodu.

Trešā kļūda ir nepareizi spēlēt, neizmantojot mēli, kad tas ir iespējams. Par nepareizu spēli tiek parasti piemērots bargāks sods nekā par apmešanos.

Nodarbošanās

Tagad, kad jūs zināt par izplatāmajiem kopējiem kļūdām, jūs varat pāriet pie mācīšanās, kā spēlēt bridžu.

Izdalīšana ir svarīga bridža daļa, jo tas ir veids, kā kārtis tiek sadalītas katram spēlētājam. Dalītājs tiek noteikts nejauši, izvilka karti no kāršu kavas. Spēlētājs, kurš izvelk augstāko karti, kļūst par dalītāju.

Dalītājs tad izdala visas kārtis pa vienai, pulksteņrādītāja virzienā. Dalītājam ir jānodrošina, ka katrs spēlētājs saņem vienādu skaitu kāršu.

Kad kārtis ir izdalītas, sākas biedēšanas fāze. Biedēšanas laikā katrs spēlētājs paziņo, cik daudz trikus viņš domā, ka var iegūt. Biedēšana turpinās, līdz visi spēlētāji ir pasniedzuši.

Pēc tam spēlētājs, kurš piedāvāja augstāko piedāvājumu, kļūst par paziņotāju, un spēle var sākties.

Spēles gaita

Kad esi izgājis cauri piedāvājuma fāzei, esi gatavs sākt spēlēt bridžu! Spēlētājs, kurš uzvarēja piedāvājumā, būs deklarants un viņam būs jāveic kontrakts. Spēle sākas ar deklaranta pirmo izspēli.

Visi spēlētāji, ja vien var, ir pienākums sekot kārtij, un ja nevar, jāspēlē triumpja kārts. Triks tiek iegūts ar augstāko izspēlēto karti, ja vien nav izspēlēta triumpja kārts.

Deklaranta partneris tiek saukts par māņu, un māņa kārtis ir redzamas pēc pirmās izspēles. Tad deklarants spēlē ar abām rokām, izmantojot māņa kārtis.

Deklarantam ir jāseko līdzi savu iegūto triku skaitam un jācenšas iegūt noteikto triku skaitu, lai izpildītu kontraktu. Pārējie spēlētāji sadarbojas, lai mēģinātu novērst deklaranta kontraktu.

Spēle ir beigusies, kad visi triki ir izspēlēti. Tad tiek aprēķināta rezultātu summa, un nākamā roka var sākties!

Bieži uzdotie jautājumi

Kāda ir labākā metode, lai trenētos bridžā?

Labākais veids, kā trenēties bridžā, ir spēlēt ar pieredzējušiem spēlētājiem. Jautā viņiem jautājumus, vēro viņu gājienus un pievērs uzmanību viņu stratēģijām. Spēlē tik daudz, cik vien vari, lai uzlabotu savas prasmes un iemācītos spēli.

Cik ilgi aizņem pamata Bridge noteikumu apgūšana?

Parasti ir nepieciešamas dažas stundas, lai iemācītos pamatus bridžā. Tu vari sākt ar iepazīšanos ar noteikumiem un pēc tam praktizēties, spēlējot ar draugiem. Drīz tu būsi gatavs pievienoties bridža spēlēm!

Vai ir kādi tiešsaistes resursi, kas var man palīdzēt mācīties spēlēt bumbierīti?

Jā, ir daudz tiešsaistes resursu, kas palīdzēs jums iemācīties bridžu. Jūs varat atrast pamācības, video un forumus, kas ātri palīdzēs jums iemācīties. Apmeklējiet vietnes BridgeBase.com un uzziniet vairāk.

Vai tilts tiek labāk spēlēts ar diviem vai četriem spēlētājiem?

Spēle “Bridge” visbiežāk tiek spēlēta ar četriem spēlētājiem, bet var tikt baudīta arī ar diviem. Tas ir atkarīgs no jūsu izvēles, ko jūs dodat priekšroku!

Kāda ir atšķirība starp “Bridge” un citām kāršu spēlēm?

Bridge ir kāršu spēle, kurā jāizmanto triku ņemšana, atšķirībā no lielākās daļas citu kāršu spēļu, kurās tiek akcentēta kāršu sakritīšana. Bridge spēlē jūs piedāvājat un sacenšaties, lai ņemtu visvairāk trikus, kamēr citām kāršu spēlēm ir saistītas kāršu kopa vai seku kolekcijas. Tā prasa vairāk prasmes un stratēģijas nekā daudzas citas kāršu spēles.

Secinājums

Spēlēt bumbieru var būt jautra un izaicinoša spēle. Lai saprastu pamatus, tas prasa laiku. Ar pacietību un praktizēšanu tu vari iemācīties bumbieru biedēšanas pamatus, rezultātu aprēķināšanu, stratēģijas, padomus un bieži sastopamos kļūdas.

Kad jūti, ka esi iepazinies ar noteikumiem, vari pat izmēģināt kāršu dalīšanu un spēles gaitu.

Tātad, ja esi gatavs izaicinājumam, sauc savus draugus un pamēģini spēlēt bumbieri!

Vairāk, ko izpētīt

Mācoties Bridge spēles noteikumus iesācējiem

Vai tu esi interesēts iemācīties spēlēt bridžu? Tev veicas! Šis raksts palīdzēs tev saprast spēles noteikumus. Mēs apskatīsim iepirkšanās pamatus, punktēšanu, stratēģijas, padomus, bieži sastopamas