SBU bronzas līga 12 — reģistrācija tagad ir atvērta

Ir sākusies pieteikšanās uz Bronzas līgas 12. sezonu.

Tikai SBU bronzas biedri ir tiesīgi piedalīties šajā turnīrā. Katrā komandā ir atļauts viens sudraba SBU loceklis un no četriem līdz astoņiem bronzas SBU biedriem. Pieteikušos komandu skaits un labākais veids, kā tās sadalīt divīzijās, nosaka, vai sezona ilgst 7 vai 9 faktiskās spēles nedēļas.

21.septembrī plkst.12:00 reģistrācija noslēgsies.

Lasi arī: Skolu tilts Skotijā

Bronzas divīzijas 12. līga sāksies 28. septembrī un beigsies 2022. gada novembra beigās.

Konkurējošās komandas var nopelnīt papildu vietējos meistarpunktus par izcīnīšanu pirmajā vietā, un katras divīzijas pirmās un otrās vietas ieguvēji saņems arī naudas balvas, ļaujot atgūt daļu vai visas dalības izmaksas, ja iekļūstat pirmajās divās vietās.

Kopš atgriešanās pie tradicionālās bridža spēles, Bronzas līga tagad notiks trīs reizes gadā: rudenī (oktobris–novembris), ziemā (janvāris–marts) un pavasarī (aprīlis–maijs) (no aprīļa līdz jūnijam).

Bronzas līgas tīmekļa vietnē ir pieejama visaptveroša informācija par līgu, tostarp iespēja reģistrēties nākamajam turnīram.

Lasi arī: Ian Crorie un Nigel Guthrie

Vairāk, ko izpētīt

Mācoties Bridge spēles noteikumus iesācējiem

Vai tu esi interesēts iemācīties spēlēt bridžu? Tev veicas! Šis raksts palīdzēs tev saprast spēles noteikumus. Mēs apskatīsim iepirkšanās pamatus, punktēšanu, stratēģijas, padomus, bieži sastopamas