Skolu tilts Skotijā

Pašreizējās Covid-19 epidēmijas dēļ uz laiku ir apturētas visas mācības skolā. Tiklīdz apstākļi to ļaus, SBU nodrošinās skolēniem izglītību.

Pamatskolās mūsu galvenā uzmanība tika pievērsta mini tiltam, savukārt vidusskolās un vidusskolās galvenā uzmanība tika pievērsta tiltam. Mūsu mērķis ir paplašināt šo piedāvājumu.

Šīs nodarbības var notikt parastajā skolas dienā, pusdienu laikā vai kā daļa no pēcskolas programmas. Vairākas bridža grupas plāno mācīt iesācējus iesācēju līmenī. Dažos tilta centros bija plaukstošas ​​jauniešu programmas, bet citos — vasaras skolas. Ja vēlaties, lai jūsu skola, apmācības dienests vai kopienas grupa piedalītos šajā iniciatīvā, sazinieties ar savu rajona izglītības speciālistu.

Alisdair McLeod, viens no mūsu jaunatnes koordinatoriem, aktīvi iesaistās papildu apmācības kursu plānošanā jauniešiem, kad viņi attīsta savus talantus, lai viņi varētu kļūt par nākamo pasaules pilsoņu paaudzi.
Kursu apraksti vidusskolām Vidusskolu uzvarētāji saņem trofejas ikgadējā sanāksmē.

Kad lietas nokārtosies, mēs plānojam palielināt Bridge mācības vidusskolās. Tādējādi mēs gatavojam 3 pakāpju programmu ar 4 pakāpju papildinājuma potenciālu.

Studentiem, kuri būs pabeiguši katru kursa sadaļu, tiks izsniegti sertifikāti. Tiek ņemtas vērā studentu vajadzības demonstrēt neakadēmiskus panākumus.

Katrs kurss sastāvēs no vismaz astoņām mācību stundām, un to var iekļaut parastajā skolas dienā kā daļu no tādiem izvēles priekšmetiem kā “sociālās prasmes”, “dzīves prasmes”, “stratēģijas prasmes” utt., vai arī pēcskolas vai pusdienu laikā. klubi Edinburgas hercoga programmas ietvaros.

Lasi arī: SBU bronzas līga 12 — reģistrācija tagad ir atvērta

Mācību satura izklāsts pamatskolām

Mini tilti ir parasto tiltu saīsināta un vienkāršota versija. Spēlētāji atklāj savus punktus, sākot ar dīleru: -4 (A), -3 (K), -3 (Q), -2 (J) un -1 (A). Spēlē piedalās rezultatīvākais duets; spēlētājs ar visvairāk punktu partnerībā paziņo (kamēr otrs spēlētājs darbojas kā “manekens”). Manekens nolaiž roku, un deklarētājs izvēlas, vai spēlēt spēlē vai daļā rezultātu un vai slēgt līgumu uzvalkā vai bez Trampa (NT). Mēmie cilvēki valkā uzvalkus ar redzamu kreiso plecu. Pirmais triks jāvada spēlētājam pa kreisi no deklarētāja. Vērtējums ir līdzīgs bridžam, izņemot to, ka neviena kārts nav ievainojama.

Šī mācību programma ir efektīvi mācīta klasēs 6. un 7. klases skolēniem. Daži no mūsu kursiem ir 8 nedēļas, bet citi ir 12 vai vairāk. Tā vietā varat to izmantot, lai mācītu mazbērniem mazo tiltu. Mums ir arī vajadzīgi papildu cilvēki, kas katru gadu ziedo astoņas nedēļas sava laika, lai kalpotu par pasniedzējiem.

Lasi arī: Ian Crorie un Nigel Guthrie

Vairāk, ko izpētīt

Mācoties Bridge spēles noteikumus iesācējiem

Vai tu esi interesēts iemācīties spēlēt bridžu? Tev veicas! Šis raksts palīdzēs tev saprast spēles noteikumus. Mēs apskatīsim iepirkšanās pamatus, punktēšanu, stratēģijas, padomus, bieži sastopamas