Spēlē Bridge tiešsaistē

Bridge ir populāra kāršu spēle, ko var spēlēt tiešsaistē, izmantojot vairākas vietnes, tostarp RealBridge.

RealBridge eksperti pārrauga iknedēļas ievada sesijas. Ja vēlaties spēlēt atpūtas telpā, vislabāk ir vispirms parādīties kādam no tiem. Lai uzzinātu vairāk par šīs nedēļas pasākumiem, apmeklējiet viņu vietni.

Ja nekad iepriekš neesat izmantojis RealBridge, iespējams, vēlēsities vispirms iepazīties ar lietotāja rokasgrāmatu. Rokasgrāmata plašai sabiedrībai

Šeit ir norādīta saite uz audio/vizuālo testu, kuru mēs aicinām veikt, lai pārliecinātos, ka esat “spējīgs uz sistēmu”, ja to nesapratāt mūsu sveiciena e-pastā jaunajiem dalībniekiem.

Lasi arī: Dzīve jūsu vietējā Bridža klubā

Piekļuve RealBridge Lounge ir tikpat vienkārša, kā noklikšķināt uz atbilstošā sesijas taustiņa augšpusē, kas sāks RealBridge sesiju. Vienkārši aizpildiet ID numura sadaļu ar pilnu vārdu un SBU numuru (neuztraucieties, ja jums nav pieejams SBU numurs) (šo lauku var arī atstāt tukšu). Ja tiek parādīta uzvedne ar aicinājumu sniegt atļauju izmantot kameru vai mikrofonu, atlasiet atbilstošo opciju.

Tikai brīdinājuma vārds – ja tavs īstais mīļākais ir arī tavs bridža partneris, iesakām spēlēt dažādās telpās! Divi ar RealBridge darbināmi sīkrīki vienā telpā var radīt dzirdes traucējumus un atgriezenisko saiti. Problēma parasti tiek atrisināta, ja starp jums ir ievērojams šķērslis.

RealBridge sesijas beigās jums ir jāiziet no lietojumprogrammas, noklikšķinot uz pogas “Pamest” un aizverot pārlūkprogrammu.

Vairāk, ko izpētīt

Mācoties Bridge spēles noteikumus iesācējiem

Vai tu esi interesēts iemācīties spēlēt bridžu? Tev veicas! Šis raksts palīdzēs tev saprast spēles noteikumus. Mēs apskatīsim iepirkšanās pamatus, punktēšanu, stratēģijas, padomus, bieži sastopamas